Google+שמירה - וולקן עוצמה
 
 
 
 
וולקן עוצמה חברת אבטחה
 
 
 
וולקן עוצמה חברת אבטחה
 
03-6707001
 
 
 
 
ברוכים הבאים לאתר וולקן עוצמה,
חברת אבטחה ללא פשרות!
 
 
דרושים!
דרושים מאבטחים/ מאבטחות,
באזור ראשון לציון ות"א
.
 
פתרון בעיות אלימות * אבטחת אישים ואירועים * 
עבודה בכל הארץ 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שמירה אז והיום

 
עולם האבטחה אז והיום...במשך שנים רבות ענף השמירה הינו מהמובילים במשק מבחינת כמות המועסקים בו. ענף האבטחה הינו העוגן המרכזי שאחראי במשך כל שנות קיום המדינה על ביטחון האזרחים בחיי היום יום, בכל דבר אשר מתרחש בשטח מדינת ישראל.עשרות אלפי מאבטחים, סורקים, ובודקים ביטחוניים מדי יום מבצעים אלפי משימות אבטחה באוויר, בים, וביבשה. במדינת ישראל כמעט ואין מקום או תחום שלא מאובטח או לא עובד לפי נהלי ביטחון מסודרים, אם זה קניון, או מקום בילוי כלשהו, אם זה אוניות המפליגות בים, מטוסים ישראלים שמבצעים אלפי טיסות ביום, מתקני התפלת מים, ותחנות כוח אשר מספקות חשמל לכל בית אב בישראל.
 
שמירה
 

שמירה - ענף מוביל בישראל

 
שמירה הוא ענף שמזוהה בעולם כענף ישראלי מוביל, מפני שלכל העולם ידוע שמדינת ישראל קיימת כל עוד נושא הביטחון עומד בראש כל נושא או דיון ציבורי אחר. ענף האבטחה הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו והמציאות היומיומית של כל אזרח במדינה, אף אחד מאיתנו מזמן לא נרתע כאשר הוא מבחין במאבטח חמוש בגן הילדים של בנו, במקום העבודה שאליו מגיע מדי יום, או במסעדה שבה הוא סועד.

בראשית שנות קיומה של מדינת ישראל הצעירה השמירה הסתכמה באבטחת ישובי "חומה ומגדל " , לאחר מיכן הענף התפתח לאבטחת קיבוצים שבמסגרתו היה צורך לאבטח את חיי התושבים של הקיבוץ, צאן והבקר, ואת היבול של הקיבוץ לאחר קום המדינה ומלחמת העצמאות ושורה של מלחמות רבות אחרות שבמשך השנים התגלמו לאירועי אינתיפאדה ופיגועי תופת חבלניים כמעט בכל מקום שבו היה ריכוז בני אדם גבוהה, וחטיפות ישראלים ברחבי עולם.מכוח הצורך התמידי בביטחון שוטף איכותי מדינת ישראל השקיעה את מירב הידע, משאבים, והון אישי רב כדי להפוך את ענף השמירה לענף שבו מדינת ישראל תהיה חלוצה מצטיינת בקנה מידה עולמי. לא עברו שנים רבות וענף האבטחה עבר תפנית מעניינת, מענף פרימיטיבי ופשוט האבטחה הפכה למקצוע מורכב ועולם בפני עצמו.היום להבדיל מפעם שמירה זהו תחום שנלמד במוסדות להשכלה גבוהה ויחד עם זאת קשה לאתר מומחה רב תחומי בענף האבטחה, מפני שקיום האבטחה היא רב תחומית וכל תחום בפני עצמו מתפתח בצעדי ענק.

בעולם של היום האבטחה המודרנית מתחלקת למספר תחומים ונושאים מרכזיים, כגון האבטחה הפיסית החמושה שתפקידה לשמור על חיי הבחירים בעולם הפוליטי או העסקי, לאבטח ציוד רב ערך, בנקים וכספות, ולתת מענה או הרתעה בפני פעילות חבלנית עוינת.אבטחת תעבורה, שתפקידה לאבטח את האוניות בפני חטיפות ומתקפות של גורמים עוינים, אבטחת מטוסים בפני ניסיונות פגיעה באזרחים או ניסיונות של חטיפת נוסעים. בענף זה מדי שנה נכנסים המון שכלולים ופיתוחים רבים בנושאים כגון ציוד שיקוף, גלאי מתכות ונפץ משוכללים בנמלי האוויר והים, מערכות הגנה והתראה נגד תקיפות, ומערכות ביומטריות שיודעות לזהות לפי תווי פנים וטביעות האצבע של מפגעים פוטנציאלים.אבטחה אלקטרונית ודיגיטאלית , שהיא מהענפים המתפתחים ומהמתקדמים ביותר שבאים לתת מענה וסיוע כמעט לכל תחום אפשרי בענף האבטחה, כגון מצלמות למעקב לאבטחת אזורים רגישים, אבטחת אתרי אינטרנט למניעת גניבת נתוני כרטיסי אשראי, אבטחה אלקטרונית של בנקים ומוסדות ממשלתיים שבמאגי הנתונים שברשותם מתאכסן המון מידע אישי ורגיש כל אזרח ועל האופן שבו הוא מנהל את חייו.

מכוח מורכבותו וגודלו של הענף שמתפתח מדי יום אנו בחברת וולקן עוצמה מעסיקים את טובי המקצוענים של ענף השמירה בתחומים שבהם פועלת החברה ועושים את מירב המאמצים כדי ללכת יחד עם הקדמה הטכנולוגית בכל תחום שבו פעילה כי השליחות הציבורית והאחריות שמוטלת עלינו מדי יום מחייבת אותנו להיות ראשונים בכול.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 הרצל 75 רמת גן  , מיקוד 5244346 
 טלפון: 03-6707001,  פקס: 6707002 - 03 
נותנים שירות בכל רחבי הארץ